ارتباط شریف و ورودی‌های جدید کم‌کم بیشتر می‌شود

دوری و دوستی شریف و ورودی‌های ۱۴۰۰

عکس: بازدید ۲۰ نفر از ورودی های ۱۴۰۰ از دانشگاه

قبل از اینکه سه‌شنبه، ۱۶ آذر شروع و پای رئیس‌جمهور در اولین سال دولتش به شریف باز شود و در هیاهوی دانشجویی سالن آمفی‌تئاتر دانشکده مدیریت و اقتصاد حضور پیدا کند، ۲۴۸۹ هدیه از طرف معاونت فرهنگی اجتماعی و معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای ورودی‌های ۱۴۰۰ شریف در هر سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارسال شده و به دست‌شان رسیده بود.

احتمالا مهم‌ترین موجودی بسته‌ها برای شریفی‌های ۱۴۰۰، کارت دانشجویی دانشگاه بوده که با طرحی جدید به دست‌شان رسیده؛ کارت‌های دانشجویی که روی آنها بارکدی درج شده و اسکن آن به صفحه‌ای شامل عکس و مشخصات دانشجوی صاحب کارت منتهی می‌شود. علاوه بر کارت دانشجویی، در این بسته‌ها نامه تبریک رئیس دانشگاه، لیوان یادبود دانشگاه، بروشور معرفی پارک علم و فناوری شریف، دعوت‌نامه و کارت تخفیف ۵۰ درصدی دوره شریف‌استار و کارت تخفیف دوره‌های شگرد نیز قرار گرفته بود.

 

طرح جدید کارت دانشجویی دانشگاه

 

برنامه دیگر معاونت فرهنگی اجتماعی برای ورودی‌های ۱۴۰۰ گشت‌وگذار ۲۰ نفر از آنها به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه بود؛ ۲۰ نفری که به قید قرعه از بین ثبت‌نام‌کننده‌های این طرح انتخاب شده بودند و با توجه به آمدن رئیس‌جمهور در روز دانشجو به شریف، دانشگاه‌گردی‌شان به چهارشنبه، ۱۷ آذر موکول شد. در این برنامه دانشجوها به همراه کارشناس امور اجرایی معاونت از در جنوبی به سمت در شمالی دانشگاه قدمی زدند و بیشتر با شریف و بخش‌های مختلف آن آشنا شدند. بعد از گشت‌وگذار در محیط دانشگاه نیز نوبت به حضور در ساختمان شهید رضایی و آشنایی با فعالیت‌های گروه‌های مختلف دانشجویی و گپ‌وگفت با دکتر فخارزاده، معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه رسید.

 

هدیه یادبود دانشگاه به ورودی‌های ۱۴۰۰

 

بچه‌های انجمن علمی دانشکده شیمی (کاوش) نیز با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشکده برای ورودی‌های جدیدشان دست به ابتکاری جالب زدند و چهارشنبه هفته پیش، ۲۴ آذر آنها را به دانشگاه کشاندند تا هم در حضور رئیس و استادان دانشکده و معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه بازدیدی از بخش‌های مختلف دانشگاه و دانشکده‌شان داشته باشند و هم با هم‌دانشکده‌ای‌های هم‌ورودی خود بیشتر آشنا شوند و یک عصر دل‌چسب پاییزی را در کنار آنها بگذرانند. مهیج‌ترین بخش این برنامه هم کباب کردن ۳۰ کیلو بلال در محوطه جلوی دانشکده شیمی و خوردن دورهمی آن بوده که حسابی به ورودی‌های ۱۴۰۰ شیمی چسبیده است.

 

دورهمی ورودی های ۱۴۰۰ دانشکده شیمی

شاید بپسندید مطالب بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.