راهنمای گام‌به‌گام برگزاری شب ولنتاین

که امشب شب عشقه

اخیرا و در تازه‌ترین تهاجم فرهنگ متخاصم غرب، شبی تحت عنوان شب عشق (ولنتاینز دی) در میان جوانان این مرز و بوم رواج یافته؛ شبی که افراد به سه دسته پیروز «روزمون مبارک عشقم»، شکست‌خورده «من بدبخت و تنهام» و خود را به پیروزی زده «کی گفته ولنتاین فقط برای دختر و پسراس؟ من این روز رو به دوستای گلم تبریک می‌گم» تقسیم می‌شوند. حال آنکه چه معنی دارد جوان مومن انقلابی این‌طور در مقابل استکبار سر خم کند به جای خود، در این متن سعی می‌کنیم بسته به تیپ‌تان، چند شیوه از برگزاری این مراسم را ارائه کنیم:

۱. آخ تو شب ولنتاین منی: در این روش برگزاری، دو نفر (بدون حفظ فاصله اجتماعی) شب را در یک کافه مجلل، ترجیحا در جردن یا ونک سپری می‌کنند. از پیش‌نیازهای این روش برگزاری، ماشین گران‌قیمت، کفش کالج بدون جوراب، پیراهن تنگ به گونه‌ای که دکمه‌های لباس به نقطه تنش تسلیم رسیده باشد و خرس شاسخین در ابعاد ۱۰۰ در ۲۰ است. از ملزومات دیگر این روش استوری‌های مکرر اینستاگرامی‌ست، به طرزی که آن شب علاوه بر شما، برای عمه و سایر خانواده‌تان نیز به شب عشق تبدیل شود.

۲. یک عاشقانه آرام: این روش، الهام‌گرفته از سبک بازی مالکانه گواردیولا است و به این صورت است که دائما مالکیت چیز‌های مختلف برای یک طرف ماجرا مسئله است و طرفین دائما از هم می‌پرسند که چیزهای مختلف مال چه کسی است. الفاظی مثل «گلبونت بلم» و «عجقم» از خرده مکالمات ردوبدلی میان افراد است و محل برگزاری مسابقه هم در کافه‌های تاریک و کوچه‌پس‌کوچه‌های انقلاب و ولی‌عصر.

۳. مشترک مورد نظر در دسترس نمی‌باشد: این روش در مقابل روش بالا و با الهام از سبک مربی‌گری غول مربی‌گری آسیا، محمود فکری‌ست. در این شیوه، شما به مدت ۲۴ ساعت انواع و اقسام بهانه‌ها را می‌آورید و سعی می‌کنید برای یک شب به رابطه خود خاتمه دهید. مثلا می‌توانید اشاره کنید که غذای رستوران‌ها گوشت دارد و ممکن است یک‌نفر گوشت دوست نداشته باشد و برنج خالی در شأن فردی مثل شما نیست. و یا در برابر سوال طرف مقابل تنها از او تشکر کنید و با لبخند ژکوندی در گوشه لب، بگویید «من خسته نباشید می‌گم به همه‌تون و باهاتون خداحافظی می‌کنم.»

۴. خودت را به خواب بزن: این شیوه به احترام وزیر بهداشت سابق و مبتی بر الگوی خودت بمال است. منتهی در این سبک گاهی اوقات خرید نوتلا و بستنی به تنهایی کفایت نمی‌کند و شما به همراه جمعی از دوستان خود، شب را سپری می‌کنید و در نهایت با یک استوری به مضمون «شب ولنتاین فقط برای دختر و پسرا نیست. شما دوستا بهترین عشقای من‌اید»، شروع به افزایش سایز گوش و کاهش سایز مغز می‌کنید.

۵. یک ولنتاین مذهبی: مذهبیون هم می‌توانند از این شب بهره ببرند و لزوما این شب نباید مختص به افراد بی‌دین و کافر باشد. از قضا این روش ساده‌ترین روش ممکن هم هست. برای این کار، شما تنها به بسیج خواهران رفته و از بسیج خواهران یک زن می‌گیرید و می‌روید سر خانه‌ و زندگی‌تان.

توسط علیرضا اسماعیلی

شاید بپسندید مطالب بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.