پیش‌گویی‌های شتری!

به گزارش روابط عمومی، اولین کنگره ملی دانشگاه و کووید۱۹ در روزهای ۱۷ و ۱۸ دی‌ماه سال جاری به میزبانی مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. (وب‌سایت دانشگاه)

 

شیخ بزول ابتدا پس از خواندن این خبر، دو سه بار درون حوضچه آب یخ پرید تا مطمئن شود که بیدار است! مرکز مشاوره و کووید-۱۹؟ وقتی شیخ بزول اطمینان حاصل کرد بیدار است دست پیش‌گویی به آسمان برداشت و چنین برنگاشت:

هفته سوم آبان: رستوران دانشگاه که در شرایط فعلی به صورت مجازی و از طریق اسکایپ مبادرت به توزیع غذا می‌کند اعلام کرده که نخستین کنگره علمی بررسی پتانسیل‌های کفش ملی روی تولید ناخالص غیرملی را در طبقه هم‌کف و با توزیع ماسک و ماست برگزار می‌کند.

هفته چهارم آبان: پروفسور کرون‌زاده، ریئس علمی وغیرعملی همایش گفت: «مقاله نویسندگانی که در هنگام ارسال چکیده ماسک نزنند داوری نمی‌شود. وی همچنین گفت: «مرکز مشاوره شریف (مَمُش) در نظر دارد اگر این همایش موفق بود، برای کووید ۲۰ و ۲۱ هم در سال‌های آینده، سالن تربیت‌بدنی را اجاره کند.» او گفت: «به دلیل اینکه همه دنیا در مبارزه با این بیماری چشم به ما دوخته‌اند، به خدا حیفه این تجربیات نیست به اشتراک نذاریم؟»

هفته اول آذر: دبیرخانه کنگره ملی دانشگاه و کووید-۱۹ به دلیل عدم رعایت فاصله اجتماعی از سوی حراست پلمپ می‌شود!

هفته دوم آذر: واکسن مقابله با ویروس کرونا کشف شده و همه کشورها غیر از ما و تیمور شرقی لسوتو در حال واکسیناسیون هستند.

هفته چهارم آذر: وزیر بهداشت می‌گوید ارز اختصاص‌یافته به واردات واکسن‌های کووید-۱۹ ناپدید شده و به جای آن سوسیس و کالباس از قزاقستان وارد شده و ما به دنبال برخورد با خاطیان هستیم و به زودی آنها را از طریق سامانه سنجاقک (سامانه نشر و جمع‌آوری قاچاقچیان کالا)  به مردم معرفی می‌کنیم.

هفته اول دی: رئیس کنگره مزبور گفت: «خطر کرونا از بین رفته و ما در وضعیت زرد آجری به خردلی کم‌رنگ هستیم ولی چون به هر حال باید یک چیزی برگزار کنیم، عنوان همایش به «تحلیل نقش روان‌درمانی بالینی بر پرخاشگری کودکان درون» تغییر می‌کند، با ناهار و کیف همایش و فلش ۱ گیگ، فقط ۱۰۰ تومن!»

هفته دوم دی: ۱۸۰۰ دانشجو به دلیل تزریق واکسن تقلبی کرونا دچار اختلال حواس شده‌اند. مرکز بهداشت شریف گفت: «به هرکی دوس دارید قسم‌تون می‌دم حتما به هولوگرام روی بسته‌بندی دقت کنید و آن را یک گوشه‌ای یادداشت کنید.» به گفته مرکز بهداشت تا به حال بیش از ۱۰۰ محموله تقلبی واکسن در خوابگاه کشف شده و به زودی ۵ ستاد و ۱۷ کارگروه برای مبارزه با قاچاق واکسن همراه با دبیرخانه و تشکیلات ایجاد می‌شود.

توسط علیرضا مختار (شیخ بزول)

شاید بپسندید مطالب بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.