پیش‌بینی‌های شیخ بزول از رویدادهای ۲۰ سال آینده دانشگاه

شریف در سال ۲۰۴۰ میلادی!

 ۲۰ مهر ۱۴۲۰

آزمون‌های دانشگاه تا ۵ سال آینده با استفاده از خط بریل برگزار می‌شود. مرکز بهداشت با اعلام ورود یک بیماری جدید به نام Covid 28 گفت این بیماری از طرق نگاه کردن افراد به هم منتقل شده و دانشجویان در صورت باز بودن چشم‌هایشان این بیماری را ممکن است به بقیه انتقال دهند. استفاده از چشم‌بند از امروز در بیشتر کلاس‌های ابن سینا اجباری‌ست و با نصب اپلیکیشن Sharif Go Blind دانشجو می‌تواند مسیرهای مشخص‌شده را با لمس گوشی  تشخیص دهد. این در حالی‌ست که استفاده از گوش‌بند به دلیل شیوع بیماری Covid 25 از سه سال پیش و زدن ماسک بخاطر Covid 19-24 از سال‌ها پیش اجباری است.

 

۲۱ مهر ۱۴۲۰

رئیس پشمک (پژوهشگاه شناسایی مطالعات کوید) شریف اعلام کرد برای بیستمین سال پیاپی واکسن بیماری کوید را کشف کرده‌ایم. این پژوهشگاه گفت امروز مفتخریم که اعلام کنیم هیچ کشوری در دنیا این تعداد بار اعلام نکرده که واکسن کشف کرده است! دکتر کرون‌زاده که به شدت سرفه می‌کرد، پشت میکروفون رفت و گفت: «بیست سال پیش وقتی هی می‌گفتیم واکسن را کشف می‌کنیم، کسی باور نمی‌کرد اما امروز قسم می‌خورم که دروغ نمی‌گویم.» سخنرانی او که برای میلیون‌ها دانشجوی شریف در سراسر دنیا از طریق zoom پخش می‌شد، پس از فیلم Borat 3 بیشترین لایک محتوای طنز را دریافت کرده است. اما توییتر گفته ممکن است این محتوا را به دلیل آنچه گسترش اطلاعات نادرست می‌داند حذف کند.

 

۲۵ مهر ۱۴۲۰

حراست دانشگاه پس از دریافت گزارش‌هایی از چند دانشجو به منزل پر.فسور م. فسیل‌زاده یورش برد و پشت کامپیوتر، اسکلت او را در حالی که ۲۰ سال از مرگش گذشته بود پیدا کرد. او در همه این مدت با صدایی ضبط‌شده کلاس‌های مجازی را ادامه می‌داد. این دانشجویان وقتی مشکوک شدند که دریافتند استاد در پاسخ به همه سوالات می‌گوید: در فصل‌های آینده به این سوال خواهیم پرداخت. ایشان یکی از استادن درس «آخرین پیشرفت‌های علم در کامپیوتر» بودند و به مدت ۵۰ سال از روی جزوه‌ای درس می‌دادند که در دانشگاه محل تحصیل‌شان در کالیفرنیا پس از جنگ جهانی دوم تهیه کرده بودند. آموزش دانشگاه اعلام کرد از این پس هر ۵ سال یک‌بار از منزل استادان بازدید فیزیکی همراه با پروتکل‌های بهداشتی صورت می‌گیرد تا از زنده بودن این عزیزان اطمینان حاصل شود.

توسط علیرضا مختار (شیخ بزول)

شاید بپسندید مطالب بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.