به دوستانتان نزدیک‌تر شوید

اینستاگرام اپلیکیشن Threads را با هدف ایجاد محیطی مستقل برای گفت‌وگوی دوستان نزدیک اینستاگرامی با یکدیگر عرضه کرد. این اپلیکیشن برای دو پلتفرم اندروید و آی‌اواس منتشر شده است.

در نوامبر گذشته، اینستاگرام قابلیت جدیدی را به نام «Close Friends» برای اپلیکیشن خود معرفی کرد که به شما اجازه می‌دهد استوری‌هایتان را بین برخی فالوئرهای انتخابی به اشتراک بگذارید. قریب به یک سال از آن زمان می‌گذرد و حالا اینستاگرام از اپلیکیشنی به نام «Threads» پرده‌برداری کرده که برای استفاده همین دوستان نزدیک طراحی شده است.

اپلیکیشن  Threadsاینستاگرام اشتراک‌گذاری عکس‌ها و فیلم‌ها با لیست Close Friends را با افزودن تصویر کوچکی از عکس پروفایل آنها در صفحه آسان‌تر می‌کند. فقط کافی ا‌ست یک عکس یا ویدیو بگیرید، روی عکس پروفایل شخص مذکور کلیک کنید و آن را به سمت بالا بکشید تا برای او ارسال شود.

این برنامه دارای یک صندوق ورودی مستقل برای افرادی‌ است که در داخل لیست Close Friends اینستاگرام شما قرار دارند. این می‌تواند یک فضای کاملا مجزا از دایرکت‌های اینستاگرام را در اختیار شما قرار دهد، زیرا شما می‌توانید در اینجا یک صندوق ورودی مستقل از پیام‌های ارسالی و دریافتی بین خود و دوستان صمیمی خود ببینید. هرچند شما همچنان می‌توانید از طریق اپلیکیشن اصلی اینستاگرام برای تبادل پیام با دوستانتان استفاده کنید اما Threads نیز می‌تواند فضایی جداگانه برای این کار در اختیار شما قرار دهد. فیسبوک، صاحب اینستاگرام می‌گوید اطلاعات موقعیت جغرافیایی کاربران که اپلیکیشن Threads به سرورها ارسال می‌کند، در آنجا ذخیره نمی‌شود بلکه در خود دستگاه شما ذخیره شده و اگر اپلیکیشن را پاک کنید، آنها نیز حذف می‌شوند. این برنامه هم‌اکنون در دو نسخه اندرویدی و آی‌اواسی عرضه شده است.

شاید بپسندید مطالب بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.